X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Andrzej Masianis

Kategorie prac: Rysunek

Andrzej Masianis urodził się w 1974 roku w Pile. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dyplom otrzymał w 1999 roku. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką.

W 1996 roku otrzymał stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza a w 1998 roku, drugą nagrodę w Ogólnopolskim Biennale Rysunku Wyższych Uczelni Artystycznych w Katowicach.
Uczestnik cyklu wystaw pt. Sąd Ostateczny organizowanych przez Galerię Test, Pokaz, Studio, Kordegrade i Teatr Academia w Warszawie.
W 2001 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Torunia w konkursie Dzieło Roku.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Wampir i poznanie z cyklu Lestat
Wampir i poznanie z cyklu Lestat
Rysunek
900 zł
Wampir - cykl rysunków piórkiem na papierze
Wampir - cykl rysunków piórkiem na pap...
Rysunek
700 zł
Świątynia Tortur - rysunek piórkiem
Świątynia Tortur - rysunek piórkiem
Rysunek
zapytaj
Cherub ino et flameo, rysunek piórkiem
Cherub ino et flameo, rysunek piórkiem
Rysunek
3600 zł
Sąd Ostateczny, rysunek piórkiem
Sąd Ostateczny, rysunek piórkiem
Rysunek
540 zł
De Mutatione Nominium, rysunek piórkiem
De Mutatione Nominium, rysunek piórkiem
Rysunek
zapytaj
Anioł, rysunek piórkiem
Anioł, rysunek piórkiem
Rysunek
550 zł