X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Uleksyt Kocie Oko Kolekcja vintage Kolczyki

Uleksyt Kocie Oko Kolekcja vintage Kolczyki

Jolanta Krawiec

Kod dzieła: 26220
Liczba odwiedzin: 243
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Złoto Inków

Kolczyki z kolekcji w stylu vintage, wykonane z antycznego złota.

Specjalny jubilerski stop mosiądzu i miedzi, nie zawiera kadmu, niklu ani ołowiu.

W żaden sposób nie uczula.

Przepiękne kaboszony kolczyków, to zjawiskowy Uleksyt Fi 15 mm z Peru.

Kolczyki bardzo lekkie i wdzięczne w noszeniu na biglu angielskim.

Wymiary kolczyka:

Długość całkowita: 28 mm

Szerokość: 17 mm

Kamień: 15 mm

Całkowita wielkość tarczy: 17 mm

Uleksyt, to kamień przepowiadający przyszłość. Od tysiącleci kamień ten traktowany był jako boski lub święty. Uleksyt ma niesamowicie ciekawą właściwość podwójnego odbijania światła. Powoduje to silny efekt optyczny tzw. kocie oko. Przy Uleksycie mamy do czynienia z tzw. dwójłomnością. Jest to zjawisko podwójnego załamania promieni słonecznych, które występuje bardzo rzadko. Dzięki unikalnej strukturze Uleksytu, światło się na nim rozdwaja i powoduje, że minerał mieni się niepowtarzalnym blaskiem.

Uleksytem od zawsze interesowały się osoby zajmujące się ezoteryką, magią i światem duchowym. Utrzymuje się wciąż żywa opinia, że jest to kamień telepatii i jasnowidzenia. Czarownice i wszelkiej maści wróżbici używają Uleksytu do czytania problemów ludzkiej duszy i zaglądania w wydarzenia z przyszłości. Być może to urok podwójnie załamanego światła w przestrzeni minerału, jego niespotykana, słupkowa budowa, a może po prostu ogromna rzadkość występowania sprawiają, że jest to jeden z silniejszych magicznych talizmanów. Biżuteria z Uleksytem pomaga podejmować ważne decyzje i pobudzać w nas kreatywność, wyobraźnię i odwagę. Z tym kamieniem pracuje się dla odczytywania znaczenia snów, a także nawiązania kontaktu z przewodnikami duchowymi i energiami z innych wymiarów. Uleksyt aktywuje intuicję, uwrażliwia na intencje innych ludzi, a także działa jak aktywator wyobraźni i inspiruje rewelacyjne pomysły w biznesie i w praktycznym życiu.

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH


Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana :)

UWAGA KUPUJĄ PAŃSTWO KOLCZYKI Z ULEKSYTAMI ZE ZDJĘĆ!!!


Rok powstania: 2019


Kolory: Żółty
Materiały: Mosiądz
Tagi: uleksyt kolczyki vintage kocie oko

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 30,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Jolanta Krawiec
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Jolanta Krawiec - Tygrysie Oko z Meksyku  Pierścionek Srebro 925 Jolanta Krawiec - Czary Czaroitu motyle Jolanta Krawiec - Czary Czaroitu vintage komplet wisior Jolanta Krawiec -  Onyks czarny  Kolekcja męska  Naszyjnik Jolanta Krawiec -  Szurnięte Anioły odsłona druga Jolanta Krawiec - Lapis Lazuli Tygrysie Oko Chryzokola Naszyjnik męski Srebro

PODOBNE DZIEŁA

Jolanta Krawiec - Opal z Etiopii  Pierścionek  Kolekcja baśniowa  Srebro Jolanta Krawiec - Czaroit naturalny z Syberii  Medalion Wisiorek Srebro 925 Natalia Karłowska - Wisior biały romb z czerwonym deseniem Jolanta Krawiec - Kwarc różowy  Bransoletka Kolekcja vintage Jolanta Krawiec - Muszla Paua Kolczyki z kolekcji vintage Artur Kierkowski - Bransoleta kolor biało-pomarańczowa