X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Lampa podłogowa, lampa ze starej gałęzi dębu, Led Edison, ręcznie wykonana, wysokość 146 cm

Lampa podłogowa, lampa ze starej gałęzi dębu, Led Edison, ręcznie wykonana, wysokość 146 cm

Krzysztof Jurkowski

Kod dzieła: 25569
Liczba odwiedzin: 124
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Niepowtarzalna lampa podłogowa. Wykonana ze starej gałęzi dębowej. Drewno wysuszone przez słońce i wiatr. Następnie szczotkowane i zabezpieczone twardym olejowoskiem . Ma wyjątkowy, industrialny wygląd.
Stworzona dla miłośników naturalnego piękna drewna, do wnętrz nowoczesnych lub wiejskiej chaty. Doskonale nadaje się również do biura.
Drewno jest dokładnie zabezpieczone przed insektami.
Oprawka E27 z bakelitu. W zestawie z lampą widoczna na zdjęciu zarówka led Edisona. Moc żarówki 4W (38W), 320 lm. Barwa ciepła 2700 K.
Abażur diament metalowy, kolor czarny.
Przewód elektryczny ukryty w drewnie.
Długość przewodu elektrycznego (od lampy do wtyczki) 185 cm.
Wymiary lampy 143 cm. (wysokość) x 55 cm x 35 cm
Waga 3,2 kg
Lampa ma sygnaturę i certyfikat autentyczności.
Wyjątkowy design, jedyny niepowtarzalny egzemplarz !!!


Rok powstania: 2019


Kolory: Brązowy, Żółty
Materiały: Drewno
Tagi: światło vintage, oświetlenie domu, lampa skandynawska, lampa dębowa

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 70,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 70,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 180,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Krzysztof Jurkowski
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Krzysztof Jurkowski - Stojak na słuchawki  Gambit  Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi dębowej, unikat, dąb olejony, z lasu Krzysztof Jurkowski - Stojak na słuchawki IT- S z miejscem na smartfon Krzysztof Jurkowski - Stojak na słuchawki  IT 1 Krzysztof Jurkowski - Konsola / Półka z flakonem Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi dębowej, stolik kawowy, stolik nocny, wysokość 164 cm

PODOBNE DZIEŁA

Artur Kierkowski - NaOprawka 1xkolor Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi brzozy Krzysztof Jurkowski - Lampa ze starej gałęzi dębowej, wykonana ręcznie, wys. 190 cm Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa, lampa z drewna, dziki dąb, lampa stojąca, lampa ze starej gałęzi, Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi debowej Maciej Kryj - Lampa z kamieniami