Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi debowej

Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi debowej

Krzysztof Jurkowski

Kod dzieła: 23470
Liczba odwiedzin: 167
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Unikalna lampa z naturalnej gałęzi dębowej. Drewno wysuszone przez słońce i wiatr, następnie szczotkowane i olejone. Ma wyjątkowy, industrialny wygląd.
Stworzona dla miłośników naturalnego piękna drewna, do wnętrz nowoczesnych lub wiejskiej chaty. Doskonale nadaje się również do biura. Zawsze zapewni namiastkę lasu :)
Lampa ma użyteczną półkę, która możne pełnić funkcję stolika. Wszystkie przewody elektryczne są wpuszczone w drewno. Oprawka E27. Max. moc żarówki 60 W, lub led (o dowolnej mocy). Długość przewodu elektrycznego (od lampy do wtyczki) 200 cm.
Klosz w kolorze beżowym (na życzenie możliwe inne kolory).
Wysokość lampy z kloszem 180 cm. Szerokość ok. 45 cm. Głębokość ok.32 cm.
Wymiary klosza: średnica 43/34 cm, wysokość 29 cm.
Wymiary półki: 27 cm x 30 cm.
Lampa ma sygnaturę i certyfikat autentyczności.
Wyjątkowy design, jedyny niepowtarzalny egzemplarz !!!
W Warszawie i okolicach dostawa gratis.


Wymiary: 180 cm x 45 cm x 32 cm
Rok powstania: 2018


Kolory: Różnobarwne
Materiały: Drewno
Tagi: lampa z gałęzi, drewno dąb, scandynavian style, industrialny, unikatowy, autorski, oswietlenie, lampa podłogowa

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 110,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 110,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 310,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Krzysztof Jurkowski
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Krzysztof Jurkowski - Szafka na buty TOTEM Krzysztof Jurkowski - Stojak na słuchawki  FOR6  Krzysztof Jurkowski - Stojak na słuchawki  FOR3 Krzysztof Jurkowski - Lampa Dyliżans Krzysztof Jurkowski - Komoda Krzysztof Jurkowski - Sekretarzyk Kolonialny

PODOBNE DZIEŁA

Krzysztof Jurkowski - Unikalna lampa  z naturalnego dębu. Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi debowej Artur Kierkowski - NaOprawka 1xkolor Krzysztof Jurkowski - Lampa podłogowa z naturalnej gałęzi dębowej, unikat, dąb olejony, z lasu Krzysztof Szafrański - Lampa stojąca READER w stylu Steampunk  Krzysztof Szafrański - Lampa biurkowa CORNER w stylu Steampunk