WIOSNA - PTASZARKA

WIOSNA - PTASZARKA

Izabela Krzyszkowska Kiełek

Kod dzieła: 23321
Liczba odwiedzin: 241
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

na . Bardzo nastrojowy, romantyczny i kobiecy. Niebanalny, jedyny egzemplarz. Na pewno doda każdemu wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery. Serdecznie polecam.

Parametry obrazu:
Obraz olejny w formacie 40x40 cm, na zagruntowanej płycie mdf. Zabezpieczony werniksem satynowym matowym.

Obraz można oprawić w ramę klasyczną bądź nowoczesną w zależności od charakteru wnętrza, obraz będzie dobrze prezentował się w obu rodzajach wnętrz.


Wymiary: 40x40 cm
Oprawa: bez oprawy
Rok powstania: 2018


Kolory: Brązowy, Pomarańczowy, Różnobarwne, Zielony, Żółty
Materiały: MDF
Technika: Malarstwo olejne
Kategoria: Abstrakcja, Fantazja, Kobieta, Postaci, Realizm magiczny, Zwierzęta
Tagi: obraz olejny kobieta z ptakami, obraz portret uśmiechniętej dziewczyny z drzewem włosami i ptakami, obraz olejny kobieta z ptakami i wianku na głowie, obraz olejny wiosna dziewczyna w zieleniach, obraz do salonu, obraz do domu, obraz do sypialni, portret uśmiechniętej pięknej dziewczyny z wiosennymi ptakami

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 49,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 80,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Izabela Krzyszkowska Kiełek
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Izabela Krzyszkowska Kiełek - VIVA LA BELLA Izabela Krzyszkowska Kiełek - WIOSNA - PTASZARKA Izabela Krzyszkowska Kiełek - RETRO Izabela Krzyszkowska Kiełek - ANIOŁ POLNY - NADEJŚCIE JESIENI Izabela Krzyszkowska Kiełek - LADY BUTTERFLY Izabela Krzyszkowska Kiełek - SEN O WOLNOŚCI

PODOBNE DZIEŁA

Lech Biernacki - Przesilenie Izabela Krzyszkowska Kiełek - ANIELSKI SPOKÓJ Dariusz Grajek - Biały kapelusz Magdalena Skrzyńska - Pejzaż z ostami i mgłą Andrzej Olczyk - Kontakt II Lech Ledecki - Barwy lata