Lemottien – Wiosenny Liść

Lemottien – Wiosenny Liść

Marlena Selin

Kod dzieła: 21356
Liczba odwiedzin: 111
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Surrealistyczny obraz olejny na płótnie bawełnianym . Praca jest częścią otwartego w roku 2016 cyklu malarskiego fantasy painting. Cykl przedstawia wizję magicznej rzeczywistości w której postać figuratywna jest jedynie narzędziem do jej urzeczywistnienia. Praca nie wymaga ramy, boczne krawędzie płótna zamalowane. Praca jest zawerniksowana dzięki czemu zachowuje swoje barwy i jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Obraz jest sygnowany. Dzieło może być wspaniałym prezentem na ślub i nie tylko. Polecana również koneserom sztuki.


Wymiary: 100cmx80cm
Oprawa: nie
Rok powstania: 2017


Kolory: Fioletowy, Mix, Różowy
Materiały: Olej
Technika: Malarstwo olejne
Kategoria: Abstrakcja, Fantazja, Figuratywizm, Futuryzm, Kobieta, Pejzaż, Postaci, Realizm, Realizm magiczny, Surrealizm
Tagi: kobieta kwiat słońce światło lato miłość surrealizm fantasy realizm magiczny noc pełnia księżyc

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje europejskie - termin ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 45,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 45,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 300,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Marlena Selin
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Marlena Selin - Isea Marlena Selin - Lotea Marlena Selin - Oberona Marlena Selin -  Lorien Marlena Selin -  Luthien Marlena Selin - Erea

PODOBNE DZIEŁA

Ewa Matras - Sztuka latania I Lech Biernacki - Dzwonnica Włodzimierz Kukliński - Przeczucie deszczu Włodzimierz Kukliński - srebrna łyżeczka Włodzimierz Draczyński - Wigilijny anioł Eugeniusz Molski - PIĘKNY ANIOŁ