Metamorfoza

Metamorfoza

Agnieszka Osak

Kod dzieła: 20056
Liczba odwiedzin: 364
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Nie wiemy skąd, jak i kiedy się pojawia.
Jednak kiedy przybywa czujemy jak bierze nas do tańca. Prowadząc w swoim rytmie do melodii, której nie musimy znać ani rozumieć. Kiedy jednak zaczynamy to czuć, wszystko okazuje się jaśniejsze, piękniejsze, a barwy życia intensywniejsze. Pojawiają się prawdziwe kolory, w których można tańczyć i tańczyć . Oto i Metamorfoza.
Obraz Metamorfoza jest namalowany w dwóch technikach, połączonych ze złotem w różnych odcieniach. Promienie w ciągu dnia odbijają światło, cały czas błyszczą, mienią się i zmieniają. Kolory w rzeczywistości znacznie bardziej intensywne i piękne.
Obraz o formacie 80 x 80 cm, malowany farbami akrylowymi na płótnie. Werniksowany. Oprawiony w ramę. Sygnowany.
Na życzenie mogę przesłać zdjęcia obrazu wysokiej jakości.


Wymiary: 80 cm x 80 cm
Oprawa: Rama
Rok powstania: 2017


Kolory: Różnobarwne
Materiały: Płótno
Technika: Malarstwo akrylowe
Kategoria: Surrealizm
Tagi: metamorfoza, koń, skrzydła, ptaki, kolorowy, nowoczesny, piękny, oryginalny, złoto, surrealizm

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 0,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 0,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Agnieszka Osak
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Agnieszka Osak - Połączenie Agnieszka Osak - Posłańcy Agnieszka Osak - Światło Agnieszka Osak - Wspomnienie Raju Agnieszka Osak - Jednorożec Agnieszka Osak - Harmonia

PODOBNE DZIEŁA

Paweł Wąsowicz - Jesień Lech Biernacki - Wieczorem Andrzej Tuźnik - Niedzielne popołudnie na... Monika Blatton - Szefowa Jarosław Polanek - Look 9/2 Irena Smoleń - Obraz Ireny Smoleń - martwa natura