O czym szumi morze

O czym szumi morze

Marlena Selin

Kod dzieła: 17851
Liczba odwiedzin: 734
Sprzedany do ulubionych

 

Opis

Praca autorska namalowana farbą olejną na płótnie. Utrzymana w ciepłej, nastrojowo - pastelowej tonacji błękitów, szarości i odcieni sepii.
Surrealistyczny krajobraz morskiej głębiny z obszarami nieba w tle. Pejzaż fantastyczny gdzie na pierwszym panie usytuowana została piękna dziewczyna, która być morze ogarnięta jest nostalgią i tęsknotą za tym co opuściła. Wyobrażenie stanu uczuciowego i nastawienia bohaterki scenerii dobrze ilustrują słowa autorki powieści nad Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej: (...)Tam nawet niebo jest piękniejsze (...)

Specyfika obrazu;
Tytuł: O czym szumi morze
wym: 50 cm x70 cm
szer: 2 cm
płótno nabite na krosno


Wymiary: 50cmx70cm
Oprawa: nie
Rok powstania: 2016


Kolory: Biały, Niebieski, Różnobarwne, Szary, Żółty
Materiały: Olej, Płótno, Tkanina
Technika: Malarstwo olejne
Kategoria: Fantazja, Kobieta, Marynistyka, Realizm, Realizm magiczny, Surrealizm, Symbolizm
Tagi: surrealizm, realizm magiczny, kobieta, tęsknota, morze, niebo, ptaki, słońce, nostalgia, miłość, błękity, szarości, róże, pejzaż, fantastyczna

Dostawa i płatności

Metody płatności

- przelew bankowy lub wpłata na poczcie
- szybkie płatności PayU (w tym karta kredytowa)

 

Wysyłka

Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych - dotyczy dostarczenia na terenie Polski.
Inne kraje - termin i koszt ustalany indywidualnie.

 

Wysyłka krajowa pocztą: 26,00 PLN
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 PLN
Wysyłka zagraniczna (Europa): 35,00 PLN

Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Użytkownik jako osoba będąca konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysłane poprzez formularz kontaktowy, pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie 14 dni (Art. 27 ustawy z 24 czerwca 2014 r. Dz. U. poz. 827). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym konsument wszedł w posiadanie Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (dostawca przesyłki) i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie Towarów.  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby konsument poprzez Serwis Pepiniera wysłał do Sprzedającego informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzor można pobrać TUTAJ.

3. Konsument wykonujący prawo odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy na adres Sprzedawcy udostępniony przez Serwis Pepiniera. Zwracany Towar powinien być dostarczony do Sprzedawcy w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta wynikała z używania Towaru w granicach zwykłego zarządu.

4. Bezpośrednie koszty wysyłki zwracanego Towaru ponosi konsument. W przypadku odstąpienia od umowy konsument otrzyma zwrot wszystkich płatności związanych z zakupem zwracanych Towarów, w tym koszty wysyłki zwracanego Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia).

5. Zwrot wszystkich płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. W każdym wspomnianym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Serwis może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów przez Sprzedającego lub do czasu dostarczenia przez konsumenta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

RĘKOJMIA I GWARANCJA

1. Kupującemu z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.
2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
3. Reklamacja może być złożona poprzez formularz kontaktowy Serwisu Pepiniera.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
4. Podczas procedury reklamacyjnej zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
5. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć wadliwy Towar do Sprzedawającego.
6. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego.

 

 

Dane sprzedawcy Marlena Selin
Kontakt ze sprzedawcą

Regulamin

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują postanowienia Regulaminu Serwisu Pepiniera.pl oraz powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta.

INNE DZIEŁA TEGO ARTYSTY

Marlena Selin -  Chiquitita Marlena Selin - Melissa Marlena Selin - Lemottien – Wiosenny Liść Marlena Selin - Erea Marlena Selin - Andromeda przedwiosenna Marlena Selin - Lotea

PODOBNE DZIEŁA

Havartsou Henadzy - Dobry nastrój Magdalena Skrzyńska - Pejzaż z babim latem Dariusz Grajek - Parasol i bass Mariola Ptak - Rose Łukasz Olek - Boston port Dariusz Bąk - Pocałunek