nowa strona
english version
Galeria Pepiniera

Land of Buttons

Land of Buttons
Kod produktu: 8424098691
W pracowni: jest
Cena: 600.00 zł

chcę kupić

Opis dzieła

Fotomontaż surrealistyczny 50 x 50 cm na bazie własnych zdjęć, limitowana edycja 30 sygnowanych egzemplarzy. Wydruk na profesjonalnym papierze ilford satin o wytrzymałości 70 lat. Możliwe większe rozmiary, do formatu 100 x 100cm oraz oprawa pracy w drewnianą ramkę.

Charakterystyka dzieła:

szerokość [cm]:50
wysokość [cm]:50
papier:Ilford satin 250gm2
nakład:30



Galeria Sztuki

Pepiniera to dynamicznie rozwijająca się internetowa galeria malarstwa. W przyszłości - również stacjonarna galeria sztuki.

Pepiniera prowadzi sprzedaż obrazów i rękodzieła, pośrednictwo w sprzedaży dzieł sztuki - obrazów olejnych, akryli i innych technik, rysunku, grafiki artystycznej oraz rzemiosła artystycznego. Galeria promuje artystów i ich dzieła w internecie.
Zapraszamy !


Prezentowane na tej stronie produkty nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów kodeksu cywilnego.

Copyright © Pepiniera.pl & Krzysztof Iwin

Malarstwo Krzysztofa Iwina, które mamy okazję poznać dzięki Galerii Sztuki Pepiniera to niecodzienne spotkanie świata ze snu ze światem na jawie. To spotkanie oraz przenikanie się dwóch światów można dostrzec na wielu płaszczyznach. Z jednej strony mamy realne postaci kobiet i mężczyzn, pokojówek i lokai, dzieci i dorosłych, z drugiej zaś na spotkanie wychodzą nam niebieski konie, anioły, wiedźmy i diabły.